Binance pozwala teraz kupować Bitcoin w funtach brytyjskich.

Krypto wymiany behemoth dodał pary na swojej głównej wymianie. Ale co z jego nową brytyjską giełdą?

W skrócie
Binance dodał pary za funta brytyjskiego (GBP) na swojej głównej giełdzie.
Brytyjska giełda zostanie uruchomiona latem tego roku i rozważa dodanie do niej 65 kryptokryptowych walut.
Nowa giełda będzie korzystać z europejskich i brytyjskich usług płatniczych, aby przyspieszyć wypłaty i wpłaty euro i funta.
Zaledwie dwa dni po ogłoszeniu utworzenia brytyjskiej platformy handlowej, kryptokluba Binance dodała pary dla funta brytyjskiego na swojej głównej giełdzie.

Binance ogłosił dziś wprowadzenie na giełdę następujących par: TC/GBP, ETH/GBP, XRP/GBP, BNB/GBP i GBP/BUSD. Parowania zostały wprowadzone na żywo o godzinie 10 rano UTC.

To dodaje do istniejącej listy walut fiatowych Binance’a, wśród których znajdują się: euro, rubel i lir turecki.

Zarabiaj żetony i nagrody za pomocą naszej aplikacji mobilnej

Uzyskaj wczesny dostęp do naszej aplikacji, aby uzyskać Deszyfruj token, wymienne nagrody i wiele więcej.
Twój Email
Przyłącz się teraz
Obywatele Wielkiej Brytanii mogą obecnie zamieniać fiaty na kryptońskie na Binance przez Binance Jersey, które znajduje się między Anglią a Francją i ma niskie stawki podatkowe.

Ale wymiana ta nie jest tak popularna. Na dzień 19 czerwca, Binance Jersey handlował tylko $320,955 w ciągu ostatnich 24 godzin, według danych CoinGecko (dla porównania, Binance właściwie handlował $4 mld w ciągu ostatniego dnia, według danych z Binance-owned CoinMarketCap).

Strona internetowa Binance’a otwarta dla Chin
Binance to jedna z największych giełd kryptograficznych. Obrazek: Shutterstock.
Binance Jersey wymienia tylko pięć monet: Bitcoin Era, Ethereum, Binance Coin, Litecoin i Bitcoin Cash. Brytyjska giełda Binance’a jest o wiele bardziej ambitna.

Brytyjska giełda wejdzie na giełdę tego lata i rozważa dodanie do niej 65 kryptokryptowych walut. Jest ona regulowana przez brytyjski urząd ds. postępowania finansowego, zgodnie z nowym rozporządzeniem w sprawie przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy wprowadzonym w styczniu.

Moneta Binance

Akon i Anthony Pompliano dołączą do wirtualnej konferencji Binance’a.
Trzy lata temu Binance opublikował swoją białą księgę, rozpoczynając wielki ekosystem wymian, łańcuchów blokowych i żetonów. Za niecały miesiąc, 14 lipca, Binance będzie świętował swój pomysł…

Nowa giełda, przeznaczona zarówno dla inwestorów detalicznych, jak i instytucjonalnych, będzie korzystać z europejskich i brytyjskich usług płatniczych w celu przyspieszenia wypłat i wpłat euro i funta. Na giełdzie, która początkowo zostanie uruchomiona w wersji desktopowej (wersja mobilna ukaże się jeszcze w tym roku), klienci będą mogli również tworzyć własne wirtualne konta bankowe, pełne unikalnych kodów sortowania i numerów kont.

Binance posiada wiele oddziałów na całym świecie, które obsługują jego globalną publiczność. Binance.US, zawężona wersja głównej giełdy, która jest zgodna z krajowymi przepisami, została uruchomiona pod koniec ubiegłego roku. Jak podaje CoinGecko, w ciągu ostatnich 24 godzin sprzedał 15 milionów dolarów. Jego inne oddziały działają poza Singapurem, Ugandą i Koreą.